Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji niektórych usług oraz zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz w każdej chwili określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zaakceptuj pliki cookies na tej stronie
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto - Nasza Gmina - Nasz Powiat - Czerwionka-Leszczyny
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny Kontrast czarno-żółty
Czcionka:   Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża
Nasze Miasto » Strona główna » Artykuły » I FESTIWALU TAŃCA „INSPIRACJE 2015”

I FESTIWALU TAŃCA „INSPIRACJE 2015”

Tagi: Marzec 2015,
Dodano: 28 marca 2015

28 marca w Czerwionce odbył się I Festiwal Tańca "Inspiracje 2015". Jury w skład jury wchodzili:Anita Gretkowska, Sonia Rybka oraz Joanna Wiechowska.

Grand Prix festiwalu zdobył zespół Modern Motion (Studio Tańca South Motion Bielsko-Biała).

Przedstawiamy wyniki:

 

KATEGORIA INNE FORMY TANECZNE 8-11 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

D WAY OF LIFE – D5  (TYCHY)

Martyna Goik

II

FLASH DANCE  (JASTRZĘBIE -ZDRÓJ)

Michalina Palka

III

FLASH DANCE 2   (JASTRZĘBIE -ZDRÓJ)

Michalina Palka

Wyróżnienie I stopnia

MAŁY FLEX  (MDK RYBNIK)

Monika Floryszak

Wyróżnienie I stopnia

VIVERO MASTER KIDS  (TZR RYBNIK)

Patrycja Misiewicz

Wyróżnienie II stopnia

MINI ZYGZACZEK   (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Katarzyna Grzegorzek

Wyróżnienie II stopnia

GRUPA TANECZNA D’EFEKT – JUNIOR  (ZABRZE)

Roman Sitarek

Wyróżnienie II stopnia

DOMINO II  (MDK RYBNIK)

Ilona Myszka

Wyróżnienie III stopnia

FUZJA KIDS  (FUNDACJA EDF POLSKA RYBNIK)

Agata Paliga

Wyróżnienie III stopnia

ZESPÓŁ TANECZNY “EKSPLOZJA”  (BUCZKOWICE)

Anna Jakubowska

 

 KATEGORIA INNE FORMY TANECZNE 12-15 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

ARTIS  (FUNDACJA EDF POLSKA RYBNIK)

Maja Wolfard-Dąbrowska

II

RYTM JUNIORKI  (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Beata Gużda-Krzyżaniak

III

FIGIEL  (MDK RYBNIK)

Marzena Butyłkin

Wyróżnienie I stopnia

KLEKSIK  (MDK SIEMIANOWICE ŚL.)

Bożena Lempa

Wyróżnienie I stopnia

GRUPA TANECZNA D’EFEKT  (ZABRZE)

Roman Sitarek

Wyróżnienie II stopnia

FLEX  (MDK RYBNIK)

Monika Floryszak

Wyróżnienie II stopnia

FUZJA  (FUNDACJA EDF POLSKA RYBNIK)

Agata Paliga

Wyróżnienie II stopnia

INSPIRACJA (MDK RYBNIK)

Marzena Butyłkin

Wyróżnienie III stopnia

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO PARADOX

(MOKIS PYSKOWICE)

Agata Sitarek

Wyróżnienie III stopnia

FLESZ II  (GOK LUBOMIA)

Anna Pilipiszyn

Wyróżnienie III stopnia

DOMINO I  (MDK RYBNIK)

Ilona Myszka

 

 

KATEGORIA INNE FORMY TANECZNE POW. 16 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

EUFORIA&SOLVAY CREW  (MCKiS JAWORZNO)

Judyta Fidzińska

II

KETCH DI FLOW  (BIELSKO-BIAŁA)

Agnieszka Jarosińska

III

REFLEX  (MDK RYBNIK)

Monika Floryszak

Wyróżnienie I stopnia

FLESZ I  (GOK LUBOMIA)

Anna Pilipiszyn

 

 KATEGORIA SHOW DANCE 8-11 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO PARADOX MINI

(MOKIS PYSKOWICE)

Agata Sitarek

II

ZESPÓŁ TANECZNY UŚMIECH KADETKI  (TWORKÓW)

Ilona Świerczek

III

REMIX  (WDK SZCZEJKOWICE)

Anna Hudek

Wyróżnienie I stopnia

RYTM KADETKI  (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Beata Gużda-Krzyżaniak

Wyróżnienie I stopnia

MAŁY RYTM  (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Anna Hudek

Wyróżnienie II stopnia

VIVERO KIDS  (TZR RYBNIK)

Patrycja Misiewicz

Wyróżnienie II stopnia

ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ  (MARKLOWICE)

Ilona Świerczek

 

 

 

KATEGORIA SHOW DANCE 12-15 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

MAŁY ZYGZAK  (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Katarzyna Grzegorzek

II

RYTM JUNIORKI  (MOK CZERWIONKA-LESZCZYNY)

Beata Gużda-Krzyżaniak

III

ZESPÓŁ TANECZNY APLAUZ SENIORKI  (MARKLOWICE)

Ilona Świerczek

Wyróżnienie I stopnia

EXPLO GIRLS  (SZKOŁA I STUDIO TAŃCA EXPLOZJA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ)

Patrycja Misiewicz

 

 

 

KATEGORIA SHOW DANCE POW. 16 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

RYTM SENIORKI   (MOK CZERWIONKA)

Beata Gużda-Krzyżaniak

II

EFEKT  (MDK RYBNIK)

Marzena Butyłkin

III

FORMACJA TANECZNA ZYGZAK   (MOK CZERWIONKA)

Katarzyna Grzegorzek

 

KATEGORIA JAZZ 12-15 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

SIGMA   (STUDIO TAŃCA SOUTH MOTION BIELSKO-BIAŁA)

Ewelina Tomiczak

II

TIVARO (TZR RYBNIK)

Patrycja Misiewicz

III

D WAY OF LIFE – D4 (TYCHY)

Zuzanna Gabryś

Wyróżnienie I stopnia

TEATR TAŃCA “ANOMALIA” (GOK BUCZKOWICE)

Anna Jakubowska

Wyróżnienie II stopnia

ARABJAZZKI

(SZKOŁA I STUDIO TAŃCA EXPLOZJA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ)

Patrycja Misiewicz

 

 KATEGORIA JAZZ POW. 16 LAT

 

Miejsce

Zespół

Instruktor

I

MODERN MOTION  

(STUDIO TAŃCA SOUTH MOTION BIELSKO-BIAŁA)

Ewelina Tomiczak

II

EXJAZZ 

(SZKOŁA I STUDIO TAŃCA EXPLOZJA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ)

Patrycja Misiewicz

III

BISS  (DK RYBNIK-CHWAŁOWICE)

Roksana Kołodziejczyk

Wyróżnienie I stopnia

VIVERO GOLD  (TZR RYBNIK)

Patrycja Misiewicz

Start | Wiadomości | Wydania archiwalne | Galerie | Katalog firm | Redakcja | Reklama | Współpraca | Kontakt
Liczba odsłon portalu: 3279437
studiotomcom.pl - projektowanie portali i stron www
Portal „Nasze Miasto”
jest redagowany przez Grupa RES sp. z o.o. ul. 3 Maja 1A; 44-230 Czerwionka - Leszczyny