Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji niektórych usług oraz zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz w każdej chwili określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zaakceptuj pliki cookies na tej stronie
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto - Nasza Gmina - Nasz Powiat - Czerwionka-Leszczyny
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny Kontrast czarno-żółty
Czcionka:   Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża
Nasze Miasto » Strona główna » Artykuły » 55-tysięczna publiczność „Lata z Radiem” w Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śląskiej

55-tysięczna publiczność „Lata z Radiem” w Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śląskiej

Tagi: Nasze Miasto,
Dodano: 13 lipca 2015

W miniony weekend Radiowa Jedynka zawitała do kolejnych miejscowości na muzycznym szlaku „Lata z Radiem” i odnotowała pierwszy w tym roku rekord frekwencyjny. W Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śląskiej, przy przebojach m.in. Maryli Rodowicz i Kombii, bawiło się odpowiednio 25 i 30 tysięcy fanów Pierwszego Programu Polskiego Radia.

11 lipca dla zgromadzonej w Grodzisku Mazowieckim publiczności wystąpili Red Lips, Mrozu i Kombii, a dzień później w Rudzie Śląskiej – Loka, Mrozu i Maryla Rodowicz. Mrozu, debiutujący na trasie „Lata z Radiem”, z entuzjazmem podsumował swoje występy: Powiem szczerze – jest fantastycznie! Publiczność w Grodzisku Mazowieckim i w Rudzie Śląskiej była niesamowita, podczas koncertów ludzie dodawali mi strasznie dużo energii. Miałem wrażenie, że śpiewają ze mną każdą moją piosenkę – to zawsze uskrzydla, mam nadzieję, że będę mógł przeżyć to znowu za rok!

Nie po raz pierwszy okazało się, że trasa koncertowa „Lata z Radiem” znakomicie łączy pokolenia. Jak powiedziała jedna z jej wielbicielek, stojąca w tłumie przed sceną: Kocham „Lato z Radiem”, jestem tu z 20-letnią córką – ona przyszła, żeby zobaczyć Mroza, ja, bo kocham Marylę Rodowicz. To wspaniałe, że istnieje taka trasa koncertowa, jestem szczęśliwa, że przyjechaliście do Rudy Śląskiej i liczę na to, że przyjedziecie też w przyszłym roku!

Przez całe wakacje Radiowa Jedynka zaprasza do codziennego słuchania kultowej audycji „Lato z Radiem”. Obok jej przedpołudniowych wydań (od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00), proponuje także dwa dodatkowe pasma – „Lato z Radiem Extra” i „Lato z Radiem Pod Gwiazdami”. Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego. Natomiast „Lato z Radiem Pod Gwiazdami” pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie „Lata z Radiem” oraz podsumowuje koncerty dnia. Nocna audycja jest także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich „Piosenek Dnia Jedynki” z mijającego tygodnia.

Warto również zajrzeć na specjalną stronę internetową latozradiem.pl. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

 

 


 

 

 

 

 

 

Start | Wiadomości | Wydania archiwalne | Galerie | Katalog firm | Redakcja | Reklama | Współpraca | Kontakt
Liczba odsłon portalu: 3746020
studiotomcom.pl - projektowanie portali i stron www
Portal „Nasze Miasto”
jest redagowany przez Grupa RES sp. z o.o. ul. 3 Maja 1A; 44-230 Czerwionka - Leszczyny