Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji niektórych usług oraz zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz w każdej chwili określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zaakceptuj pliki cookies na tej stronie
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto - Nasza Gmina - Nasz Powiat - Czerwionka-Leszczyny
Kontrast: Kontrast domyślny Kontrast czarno-biały Kontrast żółto-czarny Kontrast czarno-żółty
Czcionka:   Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża
Nasze Miasto » Strona główna » Artykuły » Spotkanie ludzi sportu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Spotkanie ludzi sportu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny

Tagi: Galerie zdjęć,
Dodano: 18 stycznia 2013

18 stycznia odbyło się spotkanie ludzi sportu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny. Podczas uroczystości wręczono medale 50-lecia, które otrzymali:

 

1.

Krystian Adamczyk, 

2.

Edward Bernard – Piłka Nożna

3.

Robert Bober,

4.

Mateusz Bukowiec – Piłka nożna

5.

Piotr Bukowiec – Piłka nożna

6.

Andrzej Burek

7.

Gerard Cieśla – Piłka Nożna

8.

Andrzej Cofalik – Podnoszenie ciężarów

9.

Hilary Cofalik – Podnoszenie ciężarów

10.

Marian Cofalik – Podnoszenie ciężarów,

11.

Bernard Cyroń,

12.

Paweł Czempiel,

13.

Krzysztof Dobisz – Piłka nożna

14.

Rafał Drzazga – Szachy

15.

Antoni Fojcik – Żużel

16.

Bogdan Fojcik – piłka nożna,

17.

Martin Fojcik – Piłka nożna

18.

Zenon Gałach – Piłka nożna

19.

Zbigniew Gańczorz,

20.

Alfred Głąb – Piłka nożna,

21.

Henryk Głombica,

22.

Monika Gonsior – szachy

23.

Eugeniusz Grzegorzek

24.

Henryk Grzonka – Piłka nożna,

25.

Marcin Herok – podnoszenie ciężarów

26.

Tomasz Horba – piłka nożna

27.

Stefan Jarosz

28.

Grzegorz Jasiczek – piłka nożna-

29.

Daniel Kaczmarczyk

30.

Oleg Kalinin-szachy

31.

Piotr Kasperek – Motocross, 

32.

Mariusz Kluczniok

33.

Krzysztof Knopik – szachy

34.

Jerzy Koczor – piłka nożna

35.

Polikarp Kopiec – Rajdy samochodowe ,

36.

Stanisław Kornasiewicz – Szachy,

37.

Bernard Korus,

38.

Adam Krawczyk – Motocross

39.

Mirosław Krupa – Piłka nożna

40.

Henryk Krzyżowski,

41.

Stanisław Kurpanik

42.

Werner Kurpanik,

43.

Zygmunt Kuś,

44.

Dariusz Luks – Siatkówka –

45.

Andrzej Łaska – Motocross

46.

Janusz Łojek – Podnoszenie ciężarów

47.

Henryk Matyja – Podnoszenie ciężarów,

48.

Henryk Mazur – Motocross ,

49.

Kazimierz Mikołajec - Koszykówka

50.

Paweł Misiarz – Motocross ,

51.

Ryszard Misiarz – Motocross,

52.

Rafał Mitura,

53.

Zygmunt Mróz – rajdy samochodowe

54.

Wiktoria Musioł, Pływanie

55.

Alojzy Myszor – Tenis stołowy

56.

Hubert Nowak,

57.

Obarski  Mariusz - piłka nożna,

58.

Nikolaj Osipow – szachy,

59.

Sławomir Paluch,– Piłka nożna

60.

Andrzej Pawlas,

61.

Hubert Piecha– Piłka nożna

62.

Franciszek Piechaczek – Piłka nożna

63.

Krzysztof Piechaczek – Tenis stołowy,

64.

Michał Piechaczek – Piłka nożna

65.

Piotr Piekarczyk – Piłka nożna

66.

Robert Piekarski – piłka nożna,

67.

Marek Płaczek – piłka nożna ,

68.

Adam Potempa, - Lekkoatletyka

69.

Robert Pukowiec – Motocross,

70.

Leszek Rasek – Piłka nożna

71.

Przemysław Rebensztok –Motocross

72.

Andrzej Rojek – Piłka nożna 

73.

Edward Rożek,

74.

Stanisław Rożek,

75.

Wincenty Rożek

76.

Karol Sado – Motocross,

77.

Krystian Skowroński,– Piłka nożna

78.

Adam Słupik

79.

Marek Słupik – Piłka nożna

80.

Magdalena  Spławińska – podnoszenie ciężarów,

81.

Marcin Sroka – koszykówka

82.

Maciej Stańco – Motocross ,

83.

Jan Stańczyk,– Piłka nożna

84.

Piotr Stefanek – Szachy,

85.

Walter Stępiński – Motocross

86.

Joanna Strzałka – szachy -

87.

Adam Szczęsny – Piłka nożna

88.

Gerhard Szewczyk – Szachy,

89.

Jan Szopa – szachy

90.

Mirosław Szopniewski – koszykówka

91.

Franciszek Szostak – Żużel

92.

Piotr Szubert,– Motocross

93.

Tomasz Szubert,– Motocross

94.

Tadeusz Śmietana – piłka nożna

95.

Janusz Śpiewok – Motocross ,

96.

Marcin Wałach – szachy

97.

Marcin Witoszek – piłka nożna

98.

Andrzej Wojciechowski,

99.

Karina Wolniakowska  – szachy

100.

Jacek Wyleżoł, Boks

101.

Sabina Wyrobek,– Tenis stołowy

102.

Krzysztof Zagórski  – Piłka nożna,

103.

Karolina Zajonc – Pływanie,

104.

Bartosz Zaremba,

105.

Aleksander Zawierucha – szachy,

106.

Ludowy Klub Sportowy Bełk – Prezes Janusz Gawlik

107.

Klub Sportowy „Płomień” Czuchów – Prezes Adam Szczęsny,

108.

Uczniowski Klub Sportowy POLHO Czuchów – Bogusław Kotwa

109.

Ludowy Klub Sportowy „Dąb” Dębieńsko- Magdalena Burek,

110.

Uczniowski Klub Sportowy „Zryw” Dębieńsko,

111.

Ludowy Klub Sportowy „Unia” Książenice – Grzegorz Kubasa

112.

Klub Sportowy „Piast” Leszczyny – Arkadiusz Adamczyk

113.

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Palowice- Marcin Janużyk,

114.

Ludowy Klub Sportowy „Czarni” Przegędza – Stanisław Kaczmarczyk

115.

Ludowy Klub Sportowy „Ruch” Stanowice- Władysław Mołdrzyk,

116.

Ludowy Klub Sportowy „Borowik” Szczejkowice – Jerzy Krawczyk

117.

Klub Szachowy „Skoczek” w Czerwionce-Leszczynach – Rafał Drzazga

 


 

 

 

 

 

 

Start | Wiadomości | Wydania archiwalne | Galerie | Katalog firm | Redakcja | Reklama | Współpraca | Kontakt
Liczba odsłon portalu: 3404737
studiotomcom.pl - projektowanie portali i stron www
Portal „Nasze Miasto”
jest redagowany przez Grupa RES sp. z o.o. ul. 3 Maja 1A; 44-230 Czerwionka - Leszczyny